w

Afera Budowlana – o co chodzi?

Tak zwana “Afera Budowlana” to głośna internetowa afera z udziałem Rafalali oraz innych twórców internetowych. Pod koniec lutego 2022 roku została ona ponownie nagłośniona przy okazji konfliktu Adriana Polaka z Amadeuszem Ferrarim.

“Afera Budowlana” to termin odnoszący się do głośnych relacji wideo Rafalali sprzed lat, które zyskały popularność w ostatnim czasie. Według źródeł internetowych w aferze chodziło o krążące po internecie nagranie przedstawiające rzekome wykorzystanie seksualnie na terenie budowy. Sprawa została nagłośniona ponad cztery lata temu przez Rafalalę. Co było na nagraniu?

Tego podobno dowiadujemy się się z relacji Rafalali na Snapchacie z 2017 roku oraz użytkowników w sieci. Na ten moment jednak relacje nie zostały oficjalnie potwierdzone, a przez niektórych są wręcz negowane. W internecie zgłaszają się aktualnie osoby, które uważają, że widziały to nagranie, ale nie łączą go m.in. z osobą Adriana Polaka tak, jak zrobiła to Rafalala przed laty w swojej relacji. Jedną z takich osób jest Nitrozyniak, który skomentował sprawę na swoim livestreamie.

Autentyczność całego zdarzenia jest negowana przez duże grono osób, tym bardziej, że w sprawie lata temu opublikowane zostało oświadczone, w którym przeproszony został Filip Zabielski za nieprawdziwe informacje naruszające jego dobra osobiste.

Najnowsze informacje w sprawie łączą Adriana Polaka z aferą, choć nie jest jasne potwierdzenie informacji w tej sprawie. W związku z nagłośnieniem sytuacji, komentowana jest ona przez twórców internetowych w tym Nitrozyniaka czy SA Wardęgę, który zaapelował o wstrzymanie się z osądzaniem twórcy, dopóki nie posiadamy konkretnych dowodów.

Na ten moment musimy poczkać na stanowisko Adriana Polaka, który wkrótce ma opublikować materiał, w którym ma odnieść się do zarzutów. Pamiętajcie zatem, aby wysłuchać każdej strony i nie wyciągać pochopnych wniosków.

AKTUALIZACJA


Dnia 23 lutego Adrian Polak odniósł się do Afery Budowlanej w filmie na swoim kanale. YouTuber i zawodnik FAME MMA wyśmiał sytuację twierdząc, że wyglądała ona zupełnie inaczej, niż mówią o tym relacje w internecie. Według Adriana, sytuacja z nagraniem była trollingiem z ich strony, na który miała złapać się m.in. Rafalala.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Co oznacza Pushin P (Pushin 🅿️)? Tłumaczymy!

Sentino – Midas (TikTok, snippet, kiedy premiera, tekst, napój)