w

Bedoes i Lanek w trasie koncertowej ruszą Szlakiem Wygnańców

W lipcu rusza trasa koncertowa promująca album “Rewolucja Romantyczna”

Wraz z początkiem lipca startuje oficjalna trasa koncertowa promująca najnowszy album Bedoesa i Lanka pt. “Rewolucja Romantyczna”. “Szlak Wygnańców” odwiedzi na na przestrzeni lipca, sierpnia oraz września 7 dużych miast, z finałowym koncertem w Warszawie.

Jak wyglądają konkretne daty trasy Bedosa i Lanka? W lipcu Bedoes i Lanek zagrają w Bydgoszczy (02.07), Krakowie (10.07) i Poznaniu (23.07), w sierpniu we Wrocławiu (07.08) i Gdańsku (21.08), natomiast we wrześniu w Katowicach (17.09) i Warszawie (datę poznamy wkrótce).

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez SBM Label / SB Maffija (@sbm_label)

Otwarta sprzedaż na wydarzenia rozpocznie się już jutro o godzinie 12:00. Przewidziano jednak pewnie ułatwienie dla preorderowiczów “Rewolucji Romantycznej”, którzy bilety mogą kupować już od wczoraj. Jeśli jesteście jednym z tych szczęśliwców, koniecznie sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, na których powinna znaleźć się informacja o możliwości zakupienia biletu na trasę.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Co oznacza emoji mózgu na TikToku? Tłumaczymy!

Rafał Brzozowski odpadł z Eurowizji