w

Bedoes: “Przemoc wobec kobiet? Poje**** was?”

Raper jest oburzony wpisem Newonce i faktem, że musi się teraz tłumaczyć

Bedoes zaledwie wczoraj wydał swój kolejny krążęk. Rewolucja Romantyczna podbija tymczasem platformy streamingowe i pierwsze zestawienia w kraju. Opinie o tym niezwykle emocjonalnym albumie Bedoesa oraz Lanka są w znacznej mierze pozytywne, jadnak Borysowi oberwało się za kilka wersów. Czy słusznie?

Sprawa dotyczy linijek autorstwa Bediego takich jak: “Jeśli mogę prosić, proszę powiedz mi, gdzie znajdę drugą taką kurwę” czy “A jej polik zna mój gorzki gniew”. Na łamach serwisu Newonce.net Borys został za nie skrytykowany, a same wersy zostały przedstawione jako ponura próba poetyzowania przemocy wobec kobiet. Bedoes skomentował treść artykułu na swoim instagramie.

Wy myślicie serio, że ja bym teraz pierdolił o przemocy w stosunku do kobiet? […] To jest pojebane, że ja muszę się z tego tłumaczyć […] Jest gdzieś granica. Wyjaśnię to w swoim czasie”

Bedoes w swoich wypowiedziach nie szczędził w słowach, a do tego zapowiedział, że jeszcze odniesie się do zarzutów, jednak teraz chce zrobić sobie przerwę od Instagrama.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Piątkowe premiery: nowy album Bedoesa, Patera i Alana

Szczyt K2 po raz pierwszy w historii zdobyty zimą!