w

Bedoes zakłada własną wytwórnię!

Bedoes w najnowszym poście na swoim Instagramie podzielił się ważną wiadomością, która w znacznym stopniu wpłynie na przyszłość jego muzycznej twórczości. Raper przekazał, że 2115 oficjalnie staje się wytwórnią. Artysta podziękował przy tym SBM Label za dotychczasową współpracę i zapowiedział, że wytwórnia Solara i Białasa będzie miała swój udział w nowym projekcie. W poście Borysa czytamy między innymi:

„Dzisiaj spełniam kolejne marzenie z ulicy – zakładam własną niezależną wytwórnię i zaczynam pisać historię 2115 jako labelu, nadal mogąc liczyć na wsparcie SBM, za co zawsze będę wdzięczny. […] To, co dostałem od SBM to coś, czego nie dałaby mi żadna wytwórnia na świecie, bo to, co dostałem stanowczo wykracza poza obowiązki jakiejkolwiek wytwórni, naszej relacji zawsze zdecydowanie bliżej niż do biznesowej było do rodzinnej. Mogłem liczyć na wsparcie gdy miałem największą chu*nię, gdyby nie oni to nie miałbym pojęcia czym jest w ogóle Gucci, gdyby nie SBM to prawdopodobnie po prostu by mnie nie było w miejscu w którym jestem.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @bedoes2115

W komentarzach pod postem znajdziemy komentarze znajomych Bedosa. Wpis dodał m.in. Solar, który życzył Borysowi powodzenia.Osobny post na profilu dodał także profil SBM Label, który nazwał pomysł „formowaniem nowej rzeczywistości”. Na ten moment nie wiemy jak dokładnie będzie wyglądał nowy projekt Bediego i jego nowy rozdział współpracy z SBM.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Harnaś LodoHerbata (kiedy w sklepach, cena, gdzie kupić)

Sanah będzie miała swoje własne kabanosy