Zdjęcie profilowe kanału Bungee. Autor grafiki: Sebastian Klawikowski
w

Bungee, czyli kanał Bandury i MrDzinolda, podbija YouTube

Oto wszystko, co musicie wiedzieć o kanale Bungee

Bungee to kanał YouTube autorstwa dwóch streamerów Bandury oraz MrDzinolda, którzy są zrzeszeni w ramach YFL GAMING. Kanał osiągnął ogromy sukces, gdyż po pierwszy miesiącu działalności przebił próg 200 tysięcy subskrypcji oraz ponad 4 mln wyświetleń na zaledwie 11 filmach. 

Skąd wzięła się nazwa Bungee?

Jak wielokrotnie zaznaczali twórcy kanału, nazwa Bungee wzięła się od nicków obu twórców. Bandura – BUN (wym. “ban”) oraz MrDzinold – GEE (wym. “dżi”).

Kim jest jest Bandura i MrDzinold?

Patryk “Bandura” Bandurski to współtwórca marki Crackhouse i niegdyś także raper. Obecnie kojarzony jest jako popularny streamer na Twitchu, który jest jednym z członków YFL GAMING. Bandura oprócz tego jest także jednym z właścicieli Crackhouse Vape z papierosami elektronicznymi w ofercie. Bandura, podobnie jak Dzinold, mieszka w Poznaniu. Bandura jest także autorem popularnego “BOKS! STOP!”, czyli sformułowania, które w wakacje 2022 stało się viralem na TikToku.

Dawid “MrDzinold” Rzeźnik, znany także jako Dżinold czy Dżini, to natomiast popularny streamer Twitch i także jeden z członków YFL GAMING. Streamer w 2022 roku skończył 24 lata, choć jak sam mówi, wygląda raczej na 42 lata. Na Twitchu Dawid streamuje przede wszystkim gry – CS:GO czy Fortnite, ale często także rozmawia z widzami oraz komentuje filmiki na TikToku czy YouTube. MrDzinold jest także ogromnym fanem Wersow, co udowadnia oglądając niemal każdy jej materiał zamieszczony na YouTube.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Tromba zawalczy z Dubielem na FAME MMA 16!

Kim jest Szymool? (Twitch, FAME MMA, wiek, konflikt z Polańskim). Odpowiadamy!