w

Daniel Majewski vs. Paris Platynov na FAME MMA 13? Padło wyzwanie!

Podczas 12 gali FAME MMA przed walką wieczoru do oktagonu wkroczył Daniel Majewski. Popularny fit infuelncer postanowił wyzwać Parisa Platynova, z którym niegdyś prowadził otwarty konflikt w sieci. Przypomnijmy, że Paris mówił wcześniej, że raczej nie zawalczy na FAME, ale jeśli pojawią się dobre pieniądze, rozważy każdą opcję, w tym walkę z Majewskim. Czy do walki Majewskiego z Parisem Platynovem faktycznie dojdzie?

Paris Platynov podczas transmisji na żywo w czasie FAME MMA 12 skomentował wyzwanie Daniela. “Ale cringe, no oczywiście że nie. No przecież mówiłem, że nie będę się bił. Dzięki Daniel, ale ja się w to nie bawię. Nie dam tutaj zarobić wariaty, sparing możemy zrobić. ale żadnych walk. On już wie, nawet pisałem z nim o tym. […] Znacie moje zdanie, żenująca sytuacja dla mnie.” – mówił Paris. Widzowie spekulują jednak, że streamer może zmienić zdanie, gdy na stole pojawią się wielkie pieniądze, o których niegdyś mówił.

Fot.: stop klatka z FAME MMA 12

Sytuacja jest bardzo rozwojowa, a spora część widzów już wywiera presję na Platynovie, aby ten zawalczył z Danielem Majewskim. Ostateczna decyzja będzie jednak należała tylko do niego, bo zarówno Daniel jak i włodarze FAME są chętni na taki pojedynek już na następnej edycji gali.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Klatka rzymska FAME MMA (wygląd, wymiary itp.)

Jan-rapowanie po blisko dwóch latach wrócił z nowymi solowymi numerami