w

DMX w ciężkim stanie trafił do szpitala

Są nowe informacje dotyczące stanu legendy amerykańskiego rapu

Raper DMX, legenda amerykańskiego rapu, trafił ostatnio do szpitala w ciężkim stanie. Informacje jako pierwszy podał portal TMZ, który powołując się na wiarygodne źródła napisał, że artysta został przewieziony do szpitala w Nowym Jorku wieczorem 2 kwietnia. Powodem miało być przedawkowanie, które spowodowało zawał serca.

Dziś pojawiły się nowe informacje w sprawie. Prawnik DMX’a początkowo podał, że “raper został odpięty z systemu podtrzymywania życia i oddycha na własną rękę, ale wszyscy są bardzo zaniepokojeni”. Kilkanaście godzin później sam zaprzeczył tym informacjom podając, że podano mu błędną wiadomość. Według najnowszych relacji, DMX wciąż ma być podpięty do aparatury.

Myślami z DMX jest teraz wielu artystów rap branży, a także jego fani.

DMX, a właściwie Earl Simmons to 50-letni raper, który wydał już osiem albumów studyjnych. Znalazły się na nich takie hity jak “X Gon’ Give It To Ya” czy “Where the Hood At?”.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Mata powrócił! Raper dzieli się klipem do utworu Patoreakcja

Nie żyje Krzysztof Krawczyk