w

FAME MMA 10 przesunięte!

W zamian pierwsza gala HYPE MMA

Włodarze gali FAME MMA podzielili się dziś na swoich mediach społecznościowych bardzo ważną wiadomością. Nastąpiły zmiany terminów nadchodzących wydarzeń. Jubileuszowa gala FAME MMA 10, która początkowo miała odbyć się już w kwietniu, odbędzie się jednak w maju. W zamian będziemy mieli pierwszą edycję HYPE MMA – czyli nowego projektu osób odpowiedzialnych za FAME.

Co ważne, HYPE MMA będzie darmowe dla osób, które wcześniej wykupiły dostęp na FAME MMA 9. To prawdopodobnie zadośćuczynienie za problemy techniczne, z jakimi mierzyli się odbiorcy podczas ostatniej edycji wydarzenia. Przesunięcie wyczekiwanej gali jest spowodowane pracami nad usprawnieniem systemów technologicznych oraz zabezpieczeń transmisji.

“Wraz z naszym nowym partnerem ds. zabezpieczeń cyfrowych, będącym liderem w zakresie technologii szerokopasmowych, poświęcimy ten czas przede wszystkim na wprowadzenie dodatkowych rozwiązań zabezpieczających lokalną infrastrukturę.” – pisze FAME MMA.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

Pierwsza konferencja FAME MMA 10, na której wystąpią m.in. Don Kasjo oraz Norman Parke, zostaje tym samym przesunięta na 28 marca. Przypomnijmy, że wstępnie miała odbyć się już w kolejną niedzielę – 21 marca. Wkrótce poznamy także dokładną datę HYPE MMA. Wiemy już, że podczas nowej formuły wydarzenia zobaczymy 6 walk i jeden superfight.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Wspiął się na dźwig najwyższego wieżowca w Polsce oraz Unii Europejskiej

Nowe albumy: Frosti, Skinnyfromthe9, Lil Migo