w

Fani Minionków oglądają “Minionki: Wejście Gru” w garniturach. O co chodzi w tym trendzie?

Trend wybierania się na Minionki do kina w garniturze zdobył olbrzymią popularność na TikToku

W ostatnich dniach odbyła się premiera filmu Minionki: Wejście Gru. Film początkowo miał zostać wydany w 2020 roku, ale finalnie ze względu na opóźnienia pojawił się w kinach latem 2022 roku. Teraz w internecie wielką popularność zdobył trend z młodymi widzami, którzy idą do kina, aby obejrzeć Minionki, będąc ubrany w garnitury. O co chodzi?

Trend jest odpowiednikiem zagranicznego mema “Tickets to ____ please”, który zyskał sławę np. przy premierze filmu Barbie czy drugiej części Minionków. Fani tej drugiej produkcji postanowili pójść jednak dalej i oprócz przebierania się w garnitury, możemy oglądać ich żywe reakcje w czasie oglądania filmu.


Wkrótce trend stał się tak rozpoznawalny, że napisał o nim nawet oficjalny profil Universal Pictures.

Ostatecznie mem przyniósł wiele pozytywnego, jak chociażby to, że nieco starsza młodzież może wybrać się bez żadnych wyrzutów sumienia na film dla młodszych osób.

Co tu dużo mówić, w tych trudnych czasach cieszy fakt, że tego typu trendy zdobywają popularność, choć trzeba zaznaczyć, że szczególnie zadowoleni mogą być teraz twórcy Minionków, którzy cieszą się zwiększonymi zyskami ze sprzedaży biletów na seanse tej produkcji.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Tiger z brokatem z premierą w sklepach Żabka!

Festiwale muzyczne w 2022 roku w Polsce – mapa