w

FEST Festival 2021 odbędzie się tylko dla zaszczepionych

Pierwsze tak duże wydarzenie z odważną decyzją

Podczas gdy pandemia koronawirusa nie odpuszcza, organizatorzy tegorocznych letnich festiwali zmuszeni są do przekładania swoich wydarzeń. Jedni robią to o kilka tygodni, a inni – jak chociażby Open’er Festival czy Kraków Live Festival – decydują się na przełożenie koncertów na przyszły rok. Zupełnie inną decyzję podjął dziś FEST Festival 2021.

Organizatorzy FEST Festival zapowiedzieli, że wydarzenie odbędzie się planowo, jednak w związku z limitami osób, które nałożone są odgórnie, festiwal będzie tylko dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Jest to decyzja, która ewentualnie będzie zmieniana wraz z nowymi decyzjami rządu dotyczącymi ograniczeń w organizowaniu wydarzeń masowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez FEST Festival (@fest_festival)

Jak piszą włodarze FEST Festival, pracują oni obecnie nad rozwiązaniem w ramach którego ozdrowieńcy oraz osoby posiadające negatywny wynik testu również będą mogły wziąć udział w festiwalu. Event ma odbyć się w Parku Śląskim w Chorzowie, w dniach 11-14 sierpnia 2021.

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Lil Loaded nie żyje

Logan Paul vs. Floyd Mayweather na żywo. Gdzie oglądać za darmo?