w ,

Film “Quebonafide: Romantic Psycho” jest już dostępny online! Obejrzycie go na naszej stronie

Przygotujcie popcorn i oglądajcie razem z nami

Kilkanaście dni po kinowej premierze, na stronie Red Bull TV pojawił się film dokumentalny “Quebonafide: Romantic Psycho”. Trwająca nieco ponad pół godziny produkcja z podróży rapera z Ciechanowa oraz jego hypeman’a Krzy Krzysztofa jest do obejrzenia całkowicie za darmo.

O przygotowaniach dotyczących filmu Quebo informował nas już wiele miesięcy temu. Choć cała podróż upłynęła bez większych szczegółów ujawnianych na mediach społecznościowych, gdyż stanowiła element tworzenia jeszcze nieogłoszonej wtedy płyty “Romantic Psycho”, teraz możemy dokładnie spojrzeć na to, jak przebiegła oraz co jej towarzyszyło. Świetnie przygotowany od strony produkcyjnej materiał, daje nam możliwość poznania Kuby oraz jego podejścia do otaczającego świata. Quebonafide w materiale nieraz mówi nam o tym, co aktualnie czuje i jaki ma to wpływ na to, co w danym momencie tworzy. W dokumencie mamy zatem ukazane między innymi epizody depresyjno-maniakalne Kuby, które stały się jednym z głównych motywów wydanej później pierwszej edycji płyty “Romantic Psycho”.

Film, który powstał w znacznej części podczas wyprawy obu panów na wschód, premierę miał podczas 17. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity, natomiast od dziś obejrzycie go online na Red Bull TV, a także na naszej stronie internetowej. Miłego seansu!

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Netflix zapowiada serial Resident Evil: Wieczny mrok [ZWIASTUN]

Netflix: poznaliśmy październikowe premiery [LISTA]