w

Franio zawalczy na FAME MMA 15!

Popularny streamer Twitch zadebiutuje w oktagonie

Franio to polski streamer Twitch, który w 2022 oficjalnie zadebiutuje na gali freak fight FAME MMA 15. Twórca znanych transmisji na żywo od wielu tygodni mówił, że wkrótce rozpoczyna treningi, a w pierwszym tygodniu lipca został oficjalnie zapowiedziany przez federację FAME.

Franciszek “Franio” Rusiecki został ogłoszony w momencie swojego największego prime’u na Twitchu, ze względu na popularne transmisje na żywo z Lizą. W ostatnim czasie, Frania w jednym momencie oglądały 33 tysiące widzów, a w ciągu miesiąca zdobył łącznie ponad 74 tysiące nowych obserwujących. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza przede wszystkim shotom z transmisji, które osiągają zasięgi rzędu setek tysięcy wyświetleń na TikToku.

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Franio zawalczy na gali FAME MMA 15. Na ten moment nie jest znany jego przeciwnik, chociaż w sieci pojawiły się domysły, że mógłby zawalczy z Paramaxilem. Zarówno Franek, jak i Paramaxil, zaprzeczyli jednak tym plotkom.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

“W Stegnie jestem na plaży”- o co chodzi ze Stegną na TikToku? Tłumaczymy!

BUHAJKLAN zadebiutował w INTERNAZIOMALACH na feacie z Żabsonem i Waimą