w

Gucci i The North Face ogłaszają kolaborację

Ruchy, idziemy na wędrówkę!

To prawdopodobnie najciekawsza wiadomość ze świata mody w ostatnich dniach. Po tym jak Supreme ogłosiło nową kolaborację z japońskim designerem Yohji Yamamato, Gucci na światło dzienne wypuściło wiadomość o początku współpracy z The North Face.

W ramach współpracy powstanie zupełnie nowa linia… no właśnie. Na ten moment nie wiem do końca czego mamy się spodziewać, jednak współpraca dwóch tak znaczących marek, na pewno sporo namiesza.

Rozpoczęcie współpracy ogłoszono najpierw na TikToku marki Gucci, a następnie trafiło ono także na instagrama. Oprócz pięknych widoków, widzimy na nim nowe logo, wynikające z połączenia obu brandów.

@gucci##TheNorthFacexGucci @thenorthfaceofficial♬ original sound – Gucci

To pierwszy tak wielki projekt, od kiedy dyrektorem kreatywnym włoskiej marki jest Alessandro Michele. Więcej wiadomości dotyczących tej kolaboracji możecie spodziewać się w najbliższych tygodniach na naszej stronie hypest.pl.

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Afera Remo vs. Wini – jest odpowiedź właściciela wytwórni StoproRap

Cały internet ciśnie bekę z Kraśnika. Tłumaczymy dlaczego