w

Harnaś LodoHerbata (kiedy w sklepach, cena, gdzie kupić)

Przedstawiamy datę premiery oraz cenę LodoHerbaty od Harnasia

W 2021 roku olbrzymią popularność zdobyła piosenka Harnaś Ice Tea od Gawryle. Tekst utworu mówił o zmieszaniu znanego Harnasia pół na pół z “lodoherbatą”, czyli ice tea. Piosenka do tej pory wygenerowała tylko na YouTube ponad 30 mln wyświetleń. Wiele osób od momentu pierwszego przesłuchania hitu zaczęło testować magiczny napój czyli Harnasia zmieszanego z zimną herbatą.

Harnaś LodoHerbata – kiedy w sklepach

W kwietniu 2022 roku do internetu trafiły zdjęcia informujące o tym, że Harnaś zajął się produkcją własnej LodoHerbaty. Tajemnicze publikacje okazały się prawdą, a Harnaś LodoHerbata o smaku brzoskwiniowym ma trafić do wszystkich sklepów sieci Żabka już 27 kwietnia 2022 roku.

Harnaś LodoHerbata – cena i skład

Cena piwa z dodatkiem herbaty brzoskwiniowej w sklepach sieci Żabka wynosi 3,70 zł za puszkę napoju (500 ml). Skład LodoHerbaty prezentuje się w następujący sposób:

Skład LodoHerbaty od Harnasia

Możemy przypuszczać tylko, że jest to mieszanka pół na pół – oryginalnego Harnasia z Ice Tea produkcji koncernu Carlsberg Polska SA. Wiele osób pisze jednak, że w smaku znacznie wyróżnia się aromat piwa, więc proporcje mogą być inne.

Jak wygląda czteropak Harnasia z LodoHerbatą? Zobaczcie zdjęcie!

Fot.: HSPL 🇵🇱 – Food 🍔

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Skandal na konferencji gali Royal Division. Chodzi o walkę sobowtóra Putina i Zełeńskiego

Bedoes zakłada własną wytwórnię!