w

IKEA czasowo wycofała hot dogi ze sprzedaży

Jak zapewnia sieć, jest to tylko czasowe rozwiązanie

IKEA postanowiła ze swojej oferty restauracyjnej wycofać hot dogi. Wiadomość oburzyła wiele osób, jednak fani hot dogów nie powinni mieć większych powodów do niezadowolenia. Jak zapewnia sieć, ma być to tylko czasowe rozwiązanie w związku z obowiązującymi obostrzeniami.

🟠 INFORMACJA: Jeśli chcesz odbierać jedzeniowe alerty w pierwszej kolejności, koniecznie zaobserwuj nas na Instagramie klikając tutaj.

W związku z pandemią koronawirusa, w kraju zostały wprowadzone nadzwyczajne środki ostrożności. Obecnie obowiązuje rozporządzenie Rady Ministrów o zakazie konsumpcji na miejscu i w terenach dostępnych publicznie (wraz z obowiązkiem zachowania dystansu i zasłaniania ust i nosa). Zainteresowanie ofertą gastronomiczną IKEI (a szczególnie hot dogami) było tak duże, że firma postanowiła podjąć decyzję o tymczasowym wycofaniu hot dogów właśnie.

Fot. IKEA

W sprawie wypowiedziało się wypowiedzieć biuro prasowe IKEI, które pisze:

Hot dogi IKEA będą ponownie szeroko dostępne po zniesieniu obostrzeń i powrocie do warunków sprzyjających wzajemnym kontaktom.

Nie pozostaje nam zatem nic więcej, niż na zniesienie obecnie obowiązujących obostrzeń.

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

SBM Radio przedstawia swoją ramówkę

Ojciec Nicki Minaj zginął po potrąceniu