w

Jacek Murański i Mateusz Murański na FAME MMA – o co chodzi?

Podczas gali FAME MMA 10 doszło do walki Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim. Obaj panowie są bardzo skonfliktowani, a w do całego zamieszania dołączył swego czasu ojciec Mateusza – Jacek Murański.

Kto to Jacek Murański?

Jacek Murański to znany polski aktor. Ma 52 lata. Jest to tata Mateusza Murańskiego, zawodnika FAME MMA 10. Przed galą FAME MMA 10 ze względu na kontrowersyjny udział na konferencji stał się bardzo popularny w internecie. Jacek Murański zawalczył z Arkadiuszem Tańculą na gali FAME MMA 12 w klatce rzymskiej. “Stary Muran” został zdyskwalifikowany za szereg nieczystych zagrań, bowiem najpierw ugryzł swojego przeciwnika, a następnie kilkukrotnie łapał się za siatkę klatki rzymskiej.

Kto to Mateusz Murański?

Mateusz Murański to syn Jacka Murańskiego i zawodnik FAME MMA 10, który w swoim debiucie na gali zawalczył z Arkadiuszem Tańculą. W przeszłości Mateusza Murańskiego i Arkadiusza Tańculę łączyła przyjaźń, a panowie wspólnie grali w serialu “Lombard. Życie pod zastaw.”. Rewanżowe starcie mężczyzn miało odbyć się na gali FAME MMA 12, jednak w wyniku kontuzji “młodego Murana”, w klatce zastąpił go jego ojciec – Jacek Murański.

Na zdjęciu Mateusz Murański. Fot.: FAME MMA

Syn oraz ojciec Murańscy są niewątpliwie jednymi z najbardziej barwnych, ale zarazem kontrowersyjnych postaci federacji FAME, a niektórzy nazywają ich otoczenie uniwersum Murańskich. Trudno nie zgodzić się z tym, że Panowie dostarczają jednych z największych dymów w historii organizacji. Po walce na FAME 12, odbiór Jacka Murańskiego przybrał jednak negatywne barwy, a fani wygwizdali zawodnika za nieczyste zachowanie w klatce.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

GM2L oficjalnie zostało labelem!

Tańcula zemdlał po wygranym pojedynku z Murańskim