w ,

Kanye West i Kim Kardashian biorą rozwód

O sprawie rozpisują się amerykańskie media

Po 7 latach małżeństwa Kanye West i Kim Kardashian para bierze rozwód. Takie informacje podają niemal wszystkie amerykańskie portale. Co jest powodem rozstania pary celebrytów?

Między parą niedobrze działo się już od kilku miesięcy. Nie mówiono o tym publicznie, lecz spora część fanów mogła to bez problemu zauważyć. Jakiś czas temu zauważyli oni, że z ręki Kim zniknęła obrączką. Szczegóły rozstania pary podaje jednak Page Six na podstawie anonimowego źródła.

“Kim namówiła Kanye, aby pojechał do Wyoming, żeby mogli już żyć osobno a przy okazji po cichu załatwić sprawy związane z separacją i rozwodem. Kim bardzo dojrzała. Poważnie myśli o przystąpieniu do egzaminu adwokackiego i zostaniu prawnikiem, poważnie myśli o swojej kampanii dotyczącej reform więziennictwa. W między czasie Kanye mówi o kandydowaniu na prezydenta i innych szalonych bzdurach, a ona ma po prostu tego dość.” – podaje źródło Page Six.

Kanye i Kim pobrali się w 2014 roku. Dla Kardashian związek z Kanye Westem był trzecim małżeństwem, natomiast dla Yeezy’ego pierwszym. Wszystko wskazuje na to, że to jednak koniec ich miłości. Na szczegóły musimy jeszcze poczekać, choć już teraz jesteśmy ciekawy jak rozstanie wpłynie na dalszą twórczość muzyczną Kanye Westa.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Quebonafide atakuje Kartky’ego na najnowszym singlu!

Małolat K2 postanowił zaczepić Malika Montanę