w

Kid Cudi uważa, że współpraca z Travisem Scottem zmieniła jego muzykę

Raper w wywiadzie wspomina pracę nad “THE SCOTTS”

Travis Scott mimo tego, że obecnie jest znany z niezwykle oryginalnego brzmienia, od samych początków swojej twórczości nie ukrywa tego, że czerpie inspiracje od innych. Już jakiś czas temu wspomniał, że jego muzycznym autorytetem był Kid Cudi. Jak się jednak okazuje, nie był to jednostronny wpływ, a do tego stanu rzeczy doprowadziła współpraca raperów przy tworzeniu utworu “THE SCOTTS”.

Kid Cudi w swoim wczorajszym wywiadzie dla Esquire, odwołując się do pracy z Travisem nad “THE SCOTTS” powiedział:

Byłem trochę zdenerwowany nagraniem piosenki z Travisem. Pomyślałem: “On tak bardzo patrzy na to co robię”. A co jeśli nie pojawię się w tej piosence? A co jeśli będę do dupy?

Niepewność Cudi’ego zupełnie zniknęła po tym, jak „THE SCOTTS” zdobyło pierwsze miejsca najpopularniejszych muzycznych zestawień na świecie. Utwór stał się tym samym pierwszą “jedynką” w karierze rapera oraz kamieniem milowym w trwającej już ponad dekadę przygodzie muzyka. Cudi powiedział Esquire, że to osiągnięcie było dla niego szczególnie ważne, właśnie ze względu na pracę z Travisem. Kid Cudi współpracę podsumował zdaniem, że ta niezwykle zainspirowała go do tworzenia bardziej optymistycznej muzyki.

Biorą pod uwagę tak pozytywne nastawienie obu raperów do swojej twórczości oraz jej odbiór przez fanów, nie wykluczone jest to, że już za jakiś czas doczekamy się kolejnych efektów kolaboracji tej dwójki, co od jakiegoś czasu potwierdzają niektóre zagraniczne źródła.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Netflix: poznaliśmy październikowe premiery [LISTA]

Teledysk do utworu “hellboy” Lil Peepa trafił do sieci