w

Kim jest Czajnik? (YouTube czvjnik, TikTok czvjnik, nowy Friz)

Czajnik to popularny polski YouTuber, który wybił się na platformie w 2022 roku. W blisko rok zdobył milion subskrypcji na swoim kanale i szybko został okrzyknięty “nowym Frizem”. Porównanie wzięło się stąd, że Czajnik podobnie jak Friz, tworzy content wzorowany na popularnych ekipach YouTuberów zza granicy czy na działalności MrBeast’a.

Kim jest Czajnik?

Czajnik niegdyś był montażystą Stuu w TEAM X, a dalej także Marcina Dubiela. Z czasem spróbował sił ze swoim kanałem na YouTube, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Większość filmów Czajnika osiąga milion odsłon, a jego widzami są przeważnie młodsze osoby.

Czajnik – YouTube

Kanał Czajnika na YouTube pod nazwą czvjnik został założony 24 czerwca 2019 roku. W 2022 roku jego kanał przebił próg 1 mln subskrypcji oraz przebił próg 700 mln wyświetleń. Co interesujące, na kanale YouTube Czajnika zostało dodanych więcej Shortsów, niż dłuższych filmów. Łącznie Czajnik w 2 lata dodał ponad 1000 różnych materiałów.

Ile zarabia projekt czvjnik?

Czajnik zdradził, że cały projekt czvjnik zarabia ok. 100 tysięcy złotych miesięcznie. Warto przy tym wspomnieć, że YouTuber większość zarobionych przeznacza na rozwój kanału. Dla zobrazowania, Czajnik zdradził, że jego projekt filmowy związany z bezludną wyspą, kosztował ok. 200 tysięcy złotych.

Czajnik – TikTok

Czajnik posiada konto na TikToku pod nickiem @czvjnik. Jego konto jest bardzo popularne, gdyż obserwuje go ponad 1,5 miliona użytkowników.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Nowy smak lodów mochi od MISS TI! Tym razem padło na kokos

Na czym polega i jak działa aplikacja BeReal? Odpowiadamy!