w

Kim jest Liza od Franio? (Instagram, TikTok, pochodzenie, streamy)

Liza, a właściwie Elizabeth Anorue, zdobyła w ostatnim czasie dużą popularność dzięki transmisjom IRL od streamera Frania. Wiele osób zadaje sobie jadnak pytanie – kim jest Liza od Frania? Odpowiadamy!

Liza to tak naprawdę Elizabeth Anoru, która w internecie występuje pod nickiem llleasy. Dziewczyna jest blogerką, TikTokerką i modelką. Liza jest dość popularna za granicą, jednak w Polsce największą sławę zdobyła dzięki streamom Frania, na których często występowała w roli gościa.

Po tygodniach wspólnych streamów, doszło do niezgody pomiędzy Lizą a streamerem Franio, co spowodowało koniec jakichkolwiek relacji tego duetu. Niedługo później influencerka została ogłoszona nową zawodniczką FAME MMA, co wzbudziło w internecie wiele emocji. Liza w wywiadach przyznała jednak wprost, że swoją popularność w znacznym stopniu zawdzięcza Frankowi.

Liza – pochodzenie

Mama Lizy jest Ukrainką, natomiast jej tata pochodzi z Nigerii.

Liza – Instagram

Liza posiada instagrama pod nickiem @lleasy_.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Elizabeth Anorue (@llleasy_)

Liza – TikTok

Liza posiada także popularnego TikToka, na którym obserwuje ją ok. milion użytkowników. Jej nick na tej platformie to @llleasy.

@llleasyHahahahahaha♬ original sound – Elizabeth Anorue

Liza – FAME MMA 

Przed galą FAME MMA 15, na ostatniej konferencji, Liza została ogłoszona nową zawodniczką FAME. Na ten moment nie wiemy kiedy oraz z kim zawalczy.

CZYTAJ TAKŻE: KIM JEST MEDUSA I JEGO KONGO TV? ODPOWIADAMY!

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Drama Holak vs. Xayoo Industries

Tiger z brokatem z premierą w sklepach Żabka!