w

Kim jest Super Mario? Tłumaczymy! (TikTok, trend na TikToku, zawodni High League)

W ostatnim czasie wiele osób zadaje sobie pytanie kim jest Super Mario. Super Mario to nikt inny jak Mariusz Sobczak, czyli zawodnik, który miał wystąpić na gali High League, a także trener personalny i trener fitness. W marcu 2022 roku Super Mario zasłynął na TikToku, gdzie nagrał wideo, które wkrótce stało się ogólnokrajowym trendem w aplikacji.

Super Mario – TikTok

Super Mario udziela się na TikToku pod nazwą „supermariotrener”. Mężczyzna publikuje tam między innymi nagrania z treningów, a w ostatnim czasie także krótsze materiały, które ciężko podrobić. W marcu 2022 roku zasłynął z tanecznego filmu z treningu w domu, gdzie mówił m.in. “Wjedżamy, kolejna seria. Jadą koty” – mówił na nagraniu z treningu Super Mario. Po krótkim czasie wideo stało się viralem w aplikacji, a mnóstwo twórców dograło się do duetu z Sobczakiem.

@dkoszczuk #duet z @supermariotrener ♬ dźwięk oryginalny – SuperMario

Super Mario – High League 2

Super Mario miał wystąpić na gali High League 2. W oktagonie naprzeciwko Sobczaka miał stanąć Konrad Karwat. Ostatecznie ze względu na kontuzje walka się nie odbyła, ale Super Mario zasłynął przez takie teksty jak “pakujemy karabiny na pełnej”, “karabiny nabite” czy też po prostu “karabiny” w odniesieniu do swoich mięśni.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Gimper zawalczy na FAME MMA!

Rapowe premiery: nowy album Tymka i Palucha