w

Kim jest Szymool? (Twitch, FAME MMA, wiek, konflikt z Polańskim). Odpowiadamy!

Szymool to polski streamer Twitch, który zasłynął za sprawą streamów IRL, które prowadził m.in. z Franiem. O twórcy zrobiło się wcześniej głośno dzięki społeczności Wykop.pl. W momencie swojej największej popularności, został on zbanowany na Twitchu, co spowodowało, że przeniósł się na YouTube.

Szymool był skonfliktowany z niektórymi osobami, jednak najgłośniejsza była drama związana z Adrianem Polakiem. W jej efekcie, Szymol w czasie streama IRL został opluty przez Adriana Polaka. Konflikt wiązany był z wyzwiskami w stronę Adriana Polaka dotyczącymi przeszłości jego matki. Przez pewien czas Polak chciał zawalczyć z Szymoolem na FAME MMA, jednak do walki ostatecznie nigdy nie doszło.

We wrześniu 2022 roku, Szymool został ogłoszony zawodnikiem FAME MMA. W czasie konferencji ogłoszono, że zawalczy on z MrDzinoldem, czyli polskim streamerem Twitch, członkiem YFL Gaming oraz 1/2 kanału Bungee na YouTube. Do leaku walki doszło na Loży Szyderców, na której Adrian Polak powiedział, że MrDzinold zabrał mu przeciwnika.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Bungee, czyli kanał Bandury i MrDzinolda, podbija YouTube

Nie żyje Dawid Ozdoba