Fot.: @sbm_label
w

Kinny Zimmer dołącza do SBM Label!

Uczestnik SBM Starter i autor hitu “Rozmazana kreska” oficjalnie dołącza do SBM Label

Kinny Zimmer, który był uczestnikiem projektu SBM Starter, dziś oficjalnie zasilił szeregi SBM Label! Wraz z głośnym ogłoszeniem na kanał SBM trafił nowy utwór rapera we współpracy z Quebonafide. Piosenka nosi nazwę “Benz Dealer” i jest finałem historii prawdopodobnie najbardziej owianego tajemnicą kawałka w dotychczasowej karierze Quebo.

 

Wiadomość o dołączeniu Kinny’ego do SBM Label pojawiły się wraz z premierą nowego singla na mediach społecznościowych wytwórni Solara i Białasa. “Kinny, witamy w rodzinie!” – czytamy w ogłoszeniu. W ten sposób Kinny został kolejnym po m.in. Janie-rapowanie, Macie czy Fukaju uczestnikiem SBM Starter, który podpisał kontrakt z SBM Label.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SBM Label / SB Maffija (@sbm_label)


Kinny Zimmer to należący do SBM Label polski raper, który był uczestnikiem czwartej edycji projektu SBM Starter. Artysta zasłynął dzięki utworowi “Rozmazana kreska”, który powstał w ramach drugiej tury inicjatywy SBM. Piosenka została viralem na TikToku, co napędziło tylko popularność Kinny Zimmera. Kinny jest autorem tekstów, wokali, a także bitów do własnych utworów. Raper zajmował się też realizacją dźwięku w NOBOCOTO. W swojej karierze Kinny miał także krótki epizod, w którym był członkiem GUGU Label.

Czytaj dalszą część biografii Kinny’ego Zimmera. 

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Kruszwil vs. Kamerzysta – Prime MMA [walki, włodarze, kiedy i gdzie oglądać]

Amfisbena – nowy projekt Żabsona i Young Igiego