w

Kinny Zimmer – muzyka, TikTok, SBM Starter, Instagram

Przedstawiamy biografię rapera Kinny Zimmera

Kinny Zimmer to należący do SBM Label polski raper, który był uczestnikiem czwartej edycji projektu SBM Starter. Artysta zasłynął dzięki utworowi “Rozmazana kreska”, który powstał w ramach drugiej tury inicjatywy SBM. Piosenka została viralem na TikToku, co napędziło tylko popularność Kinny Zimmera. Kinny jest autorem tekstów, wokali, a także bitów do własnych utworów. Raper zajmował się też realizacją dźwięku w NOBOCOTO. W swojej karierze Kinny miał także krótki epizod, w którym był członkiem GUGU Label.

Kinny Zimmer – GUGU

Raper Kinny Zimmer w początkowej fazie swojej kariery należał do labelu Szpaka – GUGU. Artysta na kanale wytwórni podzielił się kilkoma utworami, w tym “Jadę Nocą Na Mazurach”, do którego krótko dograł się sam Szpaku.

Kinny Zimmer – SBM Starter

Raper był uczestnikiem czwartej edycji SBM Starter, w ramach której wydał m.in. utwór “Jazda” oraz “Rozmazana kreska”. Kinny został świetnie odebrany przez słuchaczy, którzy od początku stawiali go jako faworyta do podpisania wieloletniego kontraktu z SBM Label.

Kinny Zimmer – SBM Label

Dnia 7 stycznia 2021 roku Kinny Zimmer oficjalnie dołączył do SBL Label. Wraz z głośnym ogłoszeniem na kanał SBM trafił utwór rapera we współpracy z Quebonafide. Piosenka nosi nazwę “Benz Dealer” i jest finałem historii prawdopodobnie najbardziej owianego tajemnicą kawałka w dotychczasowej karierze Quebo.

Kinny Zimmer – TikTok

Raper zdobył sporą rozpoznawalność dzięki temu, że jego piosenka pt. “Rozmazana kreska” stała się viralem na TikToku. Piosenka Kinny Zimmera na platformie stała się elementem licznych lip synców oraz trendem, do którego dogrywali się liczni i często znani TikTokerzy. Na TikToku najbardziej zasłynął fragment utworu rapera, czyli:

“wczoraj chciałem odejść w cień
dziś 5 gwiazdek oraz ja
Młody Hilton
to co zaraz będę jadł jedzie windą
czuje się jak Piotruś pan
ale z blizną
więcej niż 3 życzenia mam, złota rybko”

@xclaudiaa🐠 ##dc ##dlaciebie ##viral ##fyp ##kinnyzimmer♬ dźwięk oryginalny – εïз

Kinny Zimmer – Instagram

Kinny Zimmer prowadzi Instagrama pod nazwą @kinnyzimmer. Jest to oficjalny, jednak niejedyny profil muzyka na platformie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez kinny 🌝 (@kinnyzimmer)

Czytaj więcej o podobnych raperach:
Janusz Walczuk

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Young Leosia wystartowała z vlogami z Hulanki Tour

Solar otworzył własną restaurację!