w

Koniec programu “Jeden z dziesięciu”? Tadeusz Sznuk pożegnał się z widzami

Prowadzący programu zabrał głos i niestety nikogo nie uspokoił

“Jeden z dziesięciu” to kultowy program od wielu lat emitowany na antenie TVP. Wiele wskazuje na to, że niestety nadchodzi jego koniec. “Zwycięzcy, widzom dziękujemy za obecność. I to koniec.” – takimi słowami zakończył ostatni odcinek programu prowadzący – Tadeusz Sznuk. W internecie rozpoczęła się wielka dyskusja, pojawiły się także pierwsze nieoficjalne informacje o problemach przy współpracy pomiędzy TVP, a wydawcą programu.

Słowa Tadeusza Sznuka nie są jedynym potwierdzeniem teorii o końcu programu. W ramówce TVP na najbliższy czas wyznaczono tylko powtórki programu, a co więcej nie zapowiedziano kolejnej edycji teleturnieju.

Jak podał także portal Wirtualna Polska, współpraca między TVP a wydawcą programu od dłuższego czasu jest coraz trudniejsza. Możliwe więc, że nadal nie doszło do wspólnego stanowiska i obecnie trwają rozmowy dotyczące przyszłości “Jeden z dziesięciu”. Na pytanie portalu, Tadeusz Sznuk odpowiedział: “Nie mogę nic na ten temat powiedzieć. Telewizja jest dla mnie nieodgadnioną instytucją.”. Czas pokaże, jak skończy się ta sprawa, jednak by nadal mamy cichą nadzieję, że teleturniej będzie nadal prowadzony w niezmienionej wersji.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Lody EKIPY w Lidlu i Biedronce!

Lil Mosey oskarżony o gwałt. Raper jest poszukiwany przez policję