w

Kruszwil pobił 66-letniego mężczyznę, który zmarł? Nowe informacje w sprawie

Sprawa 20-letniego YouTubera ze Szczecina obiegła internet. O co chodzi?

Wczoraj w internecie pojawił się artykuł o 20-letnim YouTuberze ze Szczecina, który pobił 66-letniego mężczyznę. W wyniku zdarzenia, mężczyzna po kilku miesiącach zmarł. W sieci głośno jest o tym, że sprawcą zdarzenia miał być Kruszwil. Nie są to jednak potwierdzone informacje, a sama sprawa została umorzona przez prokuraturę. Co ciekawe, Kruszwil podczas transmisji na żywo u Wardęgi napisał ironicznie z oficjalnego konta: “​Jak to chyba o kruszwilu jest napisane”.  

Do zdarzenia doszło w styczniu tego roku. YouTuber próbował nagrać film w sklepie, w którym niedługo później doszło do awantury w związku z nagrywaniem. Starszy mężczyzna wyprosił Kruszwila, a ten miał go uderzyć. Po kilku dniach od zdarzenia, mężczyzna miał skarżyć się na ból głowy.


Jak informuje portal Gazeta Szczecińska, żona zmarłego 66-latka zawiadomiła prokuraturę, bo jej zdaniem to właśnie uderzenie przed sklepem mogło przyczynić się do śmierci jej męża. Prokuratura nie znalazła jednak na to dowodów, a jako przyczynę zgonu podano krwotok zewnętrzny.

Źródła: https://gs24.pl/sprawa-pobicia-przez-znanego-szczecinskiego-youtubera-zlozono-prywatny-akt-oskarzenia/ar/c1-15608033 https://szczecin.naszemiasto.pl/prywatny-akt-oskarzenia-ws-pobicia-przez-szczecinskiego/ar/c1-8276436

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Jacek Murański i Mateusz Murański na FAME MMA – o co chodzi?

Tańcula zemdlał po wygranym pojedynku z Murańskim