w

Kurczakburger wkrótce ma zniknąć z McDonald’s. W jego miejsce wege burger?

Według nieoficjalnych informacji kanapka zniknie 20 kwietnia

W ostatnich dniach internet obiegła informacja o wycofaniu kurczakburgera. Choć informacje na ten moment są nieoficjalne, coraz więcej źródeł podaje, że popularna kanapka faktycznie zniknie z sieci fastfood.

Kurczakburger składa się z 4 prostych składników – bułki pszennej, kurczaka, sosu paprykowo-pomidorowego oraz sałaty. Dla niektórych jest to z pewnością jeden z ulubionych burgerów McDonald’s. Nietrudno się dziwić, że zniknięcie popularnej kanapki budzi takie emocje.

Czy kurczakburger zniknie z McDonald’s?

Według najnowszych informacji bliskich pracowników podanych na jednej z jedzeniowych grup – HSPL Food, kurczagburger faktycznie zniknie z burgerowni i jest to już przesądzone. Informacje napływają z wielu źródeł jedocześnie, więc bardzo możliwe, że tak właśnie się stanie. Według kolejnych doniesień, w jego miejsce w ofercie ma się pojawić wege burger. Jest to o tyle możliwe, że niedawno w Polsce trwały testy roślinnego burgera.

Sprzeciw wobec wycofania kurczakburgera.

Swój sprzeciw w sprawie wycofania kurczakburgera wyrażają tysiące użytkowników Facebooka. Na portalu powstało specjalne wydarzenie – “STOP wycofaniu kurczakburgera 20.04.2021“, w którym udział bierze ponad 5 tysięcy osób.

Fot.: STOP wycofaniu kurczakburgera 20.04.2021 (grupa Facebook)
Na ten moment nie mamy jeszcze oficjalnego stanowiska McDonald’s, dlatego wszystkie informacje musimy traktować jako nieoficjalne. Wkrótce powinniśmy jednak wszystkiego się dowiedzieć.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Sanah wyprzedziła Quebonafide w rankingu polskich twórców Spotify

Już dziś jeden z ciekawszych dropów od Supreme