w

Lil Loaded nie żyje

Raper z Dallas odszedł w wieku 20 lat

Jak informują bliscy rapera, Lil Loaded odszedł w poniedziałek 31 maja. Wiadomość została podana przez media po tym, jak jego znajomi oraz współpracownicy zaczęli wypisywać “RIP” pod jego najnowszymi postami na Instagramie. Wśród nich był komentarz od Hustlemantherappera, który wraz z Lil Loadem kończył właśnie wspólny projekt muzyczny.

Przypomnimy, że w październiku 2020 roku Lil Loaded postrzelił swojego 18-letniego przyjaciela podczas nagrywania teledysku. Od lutego 2021 roku ciążył na nim zarzut nieumyślnego zabójstwa. Dashawn Robertson zmarł wczoraj poprzez samobójstwo, przekazał adwokat rapera – Ashkan Mehryari. Lekarza sądowy hrabstwa Dallas powiedział jednak, że przyczyna i sposób śmierci nie zostały jeszcze ustalone.

Lil Loaded miał podpisany kontrakt z Epic Records i znany był ze swoich piosenek takich jak “Hit Em Up”, “Gang Unit” czy “6locc 6a6y” na feacie z NLE Choppa, który ostatnio pokrył się złotem.

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Ten Preston nie żyje

FEST Festival 2021 odbędzie się tylko dla zaszczepionych