w

Lil Mosey oskarżony o gwałt. Raper jest poszukiwany przez policję

19-letni artysta nie stawił się na rozprawie

To informacja z ostatnich chwil. Jak podaje portal rapowy XXL via TMZ, Lil Mosey jest poszukiwany obecnie przez policję w stanie Waszyngton. Według TMZ, amerykański raper w czwartek 22 kwietnia został oskarżony o gwałt drugiego stopnia, do którego miało dość w styczniu tego roku. Z powodu niewstawienia się na rozprawie, teraz jest poszukiwany przez organy ścigania Stanów Zjednoczonych.

Fot.: TMZ.com

Poszkodowana kobieta twierdzi, że w styczniu wraz z przyjacielem udała się w odwiedzinach do Lil Mosey, gdzie został zgwałcona przez 19-letniego rapera oraz jeszcze jednego mężczyznę. Kobieta dodatkowo podała, że straciła przytomność, doznała siniaków na ramieniu i szyi. Część zeznań nie jest jednak do końca spójna. Jak podaje TMZ, jeśli Lil Mosey zostanie skazany, grozi mu dożywocie.

Lil Mosey jest autorem takich hitów jak “Noticed” czy “Blueberry Faygo”, które w ubiegłym roku zajęło 8. miejsce na liście Billboard Hot 100. Artysta do tej pory wydał dwa albumy studyjne. Debiutancki “Northsbest” z 2018 z hitem “Noticed” w pierwszych tygodniach od premiery pojawił się na liście przebojów w USA.

Redakcja portalu XXL zwróciła się do menadżera Lil Mosey o informacje w sprawie, jednak do tego momentu nie uzyskała ona żadnych nowych wieści. Czekamy zatem na szczegóły sprawy, o których będziemy informowali na naszej stronie.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Koniec programu “Jeden z dziesięciu”? Tadeusz Sznuk pożegnał się z widzami

Bibič z solowym debiutem w GM2L