Fot.: koral.com.pl
w ,

Lody Ekipy Friza już w pierwszych sklepach!

Lody EKIPA produkowane przez Koral zostaną letnim hitem?

Lody EKIPY trafiają do pierwszych sklepów! Choć członkowie EKIPY jeszcze nie ogłosili oficjalnie nowego projektu, na stronie producenta lodów Koral znajdziemy już oficjalną zapowiedź nowych lodów sygnowanych logiem Ekipy Friza.

Fot.: koral.com.pl

Dziś w internecie pierwsi użytkownicy zaczęli chwalić się zakupem nowych lodów – filmik trafiły między innymi na TikToka. Niektóre sklepy otrzymały także cennik produktów należących do spółki Koral, na którym widzimy nowe lody EKIPY. Ich cena wynosi 2zł.

Fot.: Frizawka – Sekcja 3 sezonu Ekipy

Lody EKIPA będą dostępne w dwóch smakach – sorbet truskawkowy oraz sorbet cytrynowy. Oba lody bedą pokryte polewą z gumy balonowej z cukrem strzelającym.

Fot.: koral.com.pl

Z tego względu, że zamówienia u firmy Koral mogą składać wszystkie sklepy detaliczne, dostępność lodów EKIPY już niedługo nie powinna być większym problemem.

Lody EKIPY w LIDLU i Biedronce

Dnia 22 kwietnia 2021 roku lody Ekipy trafiły do dużych sklepów takich jak Lidl i Biedronka. Jesteś ciekawy szczegółów i ceny? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Gedz zostanie ojcem!

Lil Masti pierwszą zawodniczką HIGH League