w ,

Lody EKIPY w Lidlu i Biedronce!

Hit sprzedażowy Ekipy Friza i Koral jest już w dużych sklepach

Lody EKIPY Friza cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Hit sprzedażowy, który powstał przy współpracy firmy Koral i EKIPY przebił wszelkie granice zainteresowania. Firma produkuje już milion lodów dziennie, a te nadal są poszukiwane przez setki tysięcy widzów kanału. Dziś lody EKIPY pojawiły się w Biedronce i Lidlu.

Lody EKIPY w Biedronce

Dziś, w czwartek 22 kwietnia, lody EKIPY pojawiły się w pierwszych Biedronkach w kraju. Ile kosztują lody EKIPY w Biedronce? Ich cena wynosi 1,69 zł za sztukę. Dostępne są dwie wersje smakowe lodów – cytrynowe oraz truskawkowe. Oba pokryte są polewą o smaku gumy balonowej.

Fot.: @BiedronkaCodziennie

Lody EKIPY w LIDLU

Tego samego dnia ogłoszono, że lody EKIPY trafią do LIDLA. Ile kosztują lody EKIPY w LIDLU ? Ich cena tak samo jak w Biedronce wynosi 1,69 zł za sztukę. Dostępne są dwie wersje smakowe lodów – cytrynowe oraz truskawkowe. Oba pokryte są polewą o smaku gumy balonowej.

Fot.: @lidlpolska

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Legalna marihuana w Polsce? Projekt ustawy trafił do Sejmu

Koniec programu “Jeden z dziesięciu”? Tadeusz Sznuk pożegnał się z widzami