w

Lody LOUDA od Masnego Bena! Kiedy premiera? Jaki smak?

Jakiś czas temu BOXDEL zapowiedział lody o Masnego Bena. Lody LOUDA, bo taką nazwę będą nosiły, trafią niedługo do pierwszych sklepów, a ich premiera nastąpi szybciej, niż wiele osób się tego spodziewa. Lody LOUDA zostały poraz pierwszy zapowiedziane na Aferkach BOXDELA. YouTuber powiedział wtedy, że zostaną one stworzone z osobą, która odpowiada za markę kawy GBS. Zarówno BOXDEL, jak i bliskie mu osoby, miały już możliwość przetestowania lodów LOUDA i jak twierdzą, są naprawdę dobre.

Fot.: Instagram @lodylouda

Jaka ma być cena lodów LOUDA? O tym mówi BOXDEL w swojej wypowiedzi:

Ja bym celował w cenę dwóch gałek lodów, tylko że to są dobre lody. […] Chce, żeby to wyglądało MEGA dobrze i chcę, żeby to każdemu smakowało przede wszystkim. Ale to nie będzie, kosztować więcej niż 10 zł, a nawet więcej niż 9 zł.

Jakie mają być natomiast smaki lodów LOUDA? Według grafik znajdujących się w internecie, mają być to lody z kremem orzechowym, karmelem i polewą z białej czekolady.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Batony od FAME MMA dostępne w Biedronce!

“Zobacz jaką mam esse ziomuś” – o co chodzi w tym trendzie? Tłumaczymy!