w

Logan Paul vs. Floyd Mayweather na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Logan Paul – Floyd Mayweather na żywo w internecie i telewizji całkowicie za darmo

W nocy z niedzieli na poniedziałek odbędzie się gala boksu w Miami, podczas której będzie miała miejsce walka Logan Paul vs. Floyd Mayweather. Gdzie za darmo w internecie obejrzeć walkę wieczoru pomiędzy Loganem a Floydem?

Wyczekiwana walka YouTubera i zawodowego boksera odbędzie się podczas gali w Miami, która startuje o 2:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego. Pojedynek Logan Paul vs. Floyd Mayweather obejrzymy za darmo na stronie SPORT TVP. Transmisja internetowa z Logan Paul – Floyd Mayweather będzie dostępna na stronie SPORT TVP pod tym linkiem.

Transmisja TV z Logan Paul – Floyd Mayweather Jr na gali boksu w Miami będzie dostępna także na antenie TVP SPORT w telewizji.

Chociaż gala rozpoczyna się o 2:00, walka wieczoru pomiędzy Mayweatherem a Loganem Paulem powinna rozpocząć się pomiędzy godziną 4:00-5:00 rano czasu polskiego. Wyczekujcie lub nastawcie budziki i oglądajcie!

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

FEST Festival 2021 odbędzie się tylko dla zaszczepionych

Wspólne kawałki Belmondo i Kaz Bałagane zniknęły z YouTube? Wyjaśniamy