w

Małgorzata Domagalik w ogniu krytyki na Kanale Sportowym

„Hejtpark” z udziałem dziennikarki na żywo oglądało ponad 50 tysięcy osób!

Internetowy świat piłki nożnej od kilku dni, oprócz zamknięcia okienka transferowego, żyje głośną sytuacją dziennikarki Małgorzaty Domagalik – autorki książki “W grze” o trenerze Reprezentacji Polski. Książka została skrytykowana przez wielu innych dziennikarzy sportowych, w tym przez Krzysztofa Stanowskiego. Autor Kanału Sportowego opublikował serię filmów, w których komentował wspomnianą książkę. Stanowski nie krył ostrych słów na jej temat. Oto jeden z jego filmów:

Dziś Małgorzata Domagalik była gościem “Hejtparku” na Kanale Sportowym. Program na żywo przeprowadził Tomasz Smokowski, natomiast do programu dodzwonił się m.in. sam Krzysztof Stanowski, a także Michał Pol oraz Mateusz Borek. Autorka książki o Jerzym Brzęczku została mocno skrytykowana przez wszystkich trzech dziennikarzy, a także dzwoniących na otwartą linię widzów kanałów. Pełną rozmowę możecie obejrzeć poniżej.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Travis Scott zmienił opis profilu na nazwę nowej płyty!

Student zrzucił 31 ton marchwi w centrum Londynu