w

Mama Metro Boomin’a została zamordowana przez swojego męża

Napastnik chwilę później popełnił samobójstwo

Leland Tyler Wayne znany jak Metro Boomin przeżywa w tym momencie bardzo trudny czas. Amerykański producent muzyczny, autor tekstów oraz DJ stracił w ostatnich dniach swoją matkę – Leslie Wayne. Jak podaje TMZ, dnia 3 czerwca została ona zastrzelona przez swojego męża, który następnie popełnił samobójstwo.

Ciało mamy Metro Boomin’a zostało znalezione przez służby w okolicach Atlanty, skąd pochodzi artysta. Niedługo później została przeprowadzona autopsja w celu ustalenia oficjalnej przyczyny śmierci. Na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących strzelaniny, natomiast media społecznościowe zostały zasypane kondolencjami dla producenta i jego rodziny.

Producent wielokrotnie wspominał o swojej mamie i jej zasługach. W 2016 roku Metro Boomin opowiedział na przykład, jak jego matka wiozła go 17 godzin z St. Louis do Atlanty, gdzie poznał OJ Da Juicemana, który pomógł mu rozwinąć się jako producent i był ojcem sukcesu Wayne’a.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Kawa GBS z wizerunkiem Masnego Bena, Nitrozyniaka i Xayoo (cena, gdzie kupić)

Ogłoszono współpracę Maty i Adidasa