w

Marcin Najman nie stawił się na Face2Face z Don Kasjo

Don Kasjo: “Najman, obsrałeś zbroję”. Internauci także nie zostawili na pięściarzu suchej nitki

Wczoraj na kanale FAME MMA miało miejsce zaplanowane kilka dni wcześniej Face2Face (F2F) pomiędzy Marcinem Najmanem, a Don Kasjo. Niestety, znany polski pięściarz nie pojawił się na miejscu. Swoją decyzję argumentował tym, że Kasjusz nie wystosował przeprosin w jego stronę po słowach dotyczących rodziny Marcina.

Konflikt pomiędzy zawodnikami jest prawdopodobnie najgorętszym na całej nadchodzącej gali FAME MMA 8. Nic więc dziwnego, że na kilka dni przed galą, Face2Face zawodników było wyczekiwane przez dziesiątki tysięcy fanów. Na transmisji na żywo nie zjawił się jednak Marcin Najman.

BOXDEL – prowadzący programu, postanowił zadzwonić do pięściarza na początku programu. Najman argumentował swoją nieobecnością tym, że Don Kasjo nie przeprosił go za słowa dotyczące rodziny Marcina. Przypomnijmy, że Kasjusz w wywiadzie po ostatniej konferencji FAME MMA 8 zarzucił obcowanie Marcina z innymi niż swoja żona kobietami. Najman stwierdził, że jest to kłamstwo, za które Don Kasjo odpowie przed sądem.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Słoń o dotacji dla artystów: “Dostałem te pieniądze […]. Nie każdy jest k**** i złodziejem”

FAME MMA: w stosunku do Najmana zastosowana zostanie najsurowsza z możliwych kar