w

Marcin Najman podał kwotę, za którą mógłby zastąpić Popka w walce z Kizo

Na ten moment, bardziej prawdopodobnym zastępstwem jest udział Amadeusza Ferrariego

Wczoraj wieczorem poinformowaliśmy was o tym, że Popek nie zawalczy z Kizo na FAME MMA 9. Powodem ma być kontuzja pierwszego z zawodników, jakiej doznał na treningu. Choć federacja jeszcze nie opublikowała oficjalnego oświadczenia w sprawie, wszystko wskazuje na to, że do falki raperów faktycznie nie dojdzie. Kto zastąpi Króla Albanii w walce wieczoru?

W sieci już pojawiają się spekulacje, kto mógłby wyjść za Popka. Propozycji jest wiele, ale mało który zawodnik postanowił wyjść z własną inicjatywą. Nie zawiodła oczywiście jedna osoba. Dokładnie tak, przed wami… Marcin Najman. Pięściarz na swoim instagramie podzielił się nagraniem, w którym odnosi się do pytań fanów i stawia konkretne żądanie.

Żebym wrócił z emerytury, musieliby uzbierać pół balona.

Pełne nagranie obejrzycie tutaj.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marcin Najman (@marcin.najman)

Choć FAME MMA nie podzieliło się jeszcze konkretami dotyczącymi odwołanej walki i ewentualnego zastępstwa, w internecie krążą plotki o tym, że Popka mógłby zastąpić Amadeusz Ferrari. Gwiazda poprzednich edycji FAME opublikowała kilka wymownych instagram stories, które sugerują, że do pojedynku z Kizo mogłoby dojść. Nie trzeba też chyba nikomu przypominać, że Amadeusz prawdopodobnie na równi z Adrianem Polakiem jest zawodnikiem, na którego federacja w tego typu momentach może liczyć.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Z ostatniej chwili: Popek wypada z walki z Kizo przez kontuzję

Powstanie pierwszy hotel w kosmosie