w

Mata powrócił! Raper dzieli się klipem do utworu Patoreakcja

Młody Matczak z nowym singlem, “Patointeligencja” z diamentem

To naprawdę się dzieje! Dziś po godzinie 17:00 na kanale SBM Label pojawił się nowy utwór Maty pt. “Patoreakcja” wraz z klipem. Długo wyczekiwany powrót rapera nadszedł dość niespodziewanie w ramach publikacji piosenki, która jest odpowiedzią na reakcje na temat “Patointeligencji” Maty, o której w grudniu 2019 roku mówił cały kraj. W utworze raper zdradza też kilka ciekawych faktów z jego życia, rozwiązuje pewne kwestie z “Patointeligencji” i nawija o tym, co nastąpiło po publikacji klipu.

Sam utwór jest pełen politycznych nawiązań, które są ściśle związane z reakcjami na twórczość Maty, jak i na działalność jego taty – Marcina Matczaka, który jako profesor nauk prawnych nie stroni od krytyki partii rządzącej. “Ale w sumie przepraszam, Batory był tylko symbolem, a bluzę musiałem założyć i każdy normalny to w sumie zrozumiał, oprócz Krystyny Pawłowicz” czy “Je*** Telewizję Polską, Jacek Kurski ch** ci w dziąsło” – śpiewa Mata.

W teledysku oprócz Maty i składu GOMBAO33 możemy zobaczyć m.in. Solara, Białasa, Kubę Wojewódzkiego czy Martę Linkiewicz.

Przy okazji premiery poinformowano o niemałym sukcesie rapera. Jego utwór “Patointeligencja” otrzymał status Diamentowej Płyty.

Fot.: sbm_label (Instagram)

Wraz z publikacją singla niestety nie pojawiło się więcej informacji na temat kolejnych działań artysty, zatem jeszcze trochę musimy poczekać na ewentualną zapowiedź kolejnego krążka.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

NLE Choppa aresztowany

DMX w ciężkim stanie trafił do szpitala