w

Mata zatrzymany za posiadanie marihuany!

Raper miał mieć przy sobie 1,5g suszu

Jak kilka chwil temu poinformowało RMF FM, Mata został wczoraj przed północą zatrzymany za posiadanie narkotyków. Z wstępnych ustaleń wynika, że Młody Matczak miał przy siebie woreczek z 1,5g suszu marihuany.

“Na jednej z ulic Górnego Mokotowa policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać i po pewnym czasie szukać drogi ucieczki.” – czytamy.

Jak dowiadujemy się z najnowszych informacji, Mata wraz z zatrzymanym znajomym spędzili noc w policyjnej izbie. Dziś oboje mają usłyszeć zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków, za co grodzi kara do 3 lat więzienia.

Wczorajsze zatrzymanie zbiegło się z sytuacją, o której wczoraj wieczorem pisał Tata Maty. Jak podał prof. Matczak na swoim Twitterze, wieczorem otrzymał on telefon z infolinii CBA, w którym poinformowano, że jego syn rzekomo nie żyje. Był to tak zwany spoofing, czyli atak na system telefoniczny, który w ostatnich dniach dotyka znanych polityków i celebrytów – przede wszystkim tych, którzy wyrażają sprzeciw wobec partii rządzącej.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Amfisbena – nowy projekt Żabsona i Young Igiego

Szpaku rozpoczął odliczanie na DDZPPM.PL – o co chodzi?