w

Matura z matematyki: odpowiedzi krążyły w sieci przed egzaminem? Są zdjęcia

Kolejna afera maturalna. Internauci informują, że odpowiedzi do arkusza krążyły przed rozpoczęciem egzaminu

Ponownie po maturze głośno jest nie tylko o tym, jakie zadania znalazły się w arkuszu, ale o potencjalnym przecieku i odpowiedziach do egzaminu jeszcze przed jego rozpoczęciem. Dziś maturzyści mierzyli się z matematyką, a jak informują niektórzy użytkownicy Twittera, część odpowiedzi do arkusza krążyła przed godziną 8:00 po sieci.

Na Twitterze zostało zamieszczone zdjęcie, jakie według relacji część osób miała otrzymać jeszcze przed rozpoczęciem się egzaminu. Nie jest to jedyny post, ponieważ dokładnie to zdjęcie zostało zamieszczone na Twitterze przez wielu użytkowników kilka godzin temu.

Niektórzy informowali także o użytkowniku na Wykopie, który sugerował pewne odpowiedzi.

Co najciekawsze, odpowiedzi na zdjęciu okazały się prawdziwe. Pytanie tylko, czy zdjęcie faktycznie było dostępne przed rozpoczęciem testu? Użytkownicy Twittera uważają, że tak. Zobaczymy jak rozwinie się cała sprawa, a o jej finalne oczywiście poinformujemy na naszej stronie internetowej oraz na Instagramie @hypestpl – obserwujcie, aby nie przegapić nowych wieści.

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

J. Cole zapowiedział nowy album!

SBM Label zapowiada limitowany album Diamentowy Las