w

Kim jest Medusa i jego KongoTV na Twitchu? Odpowiadamy!

Tłumaczymy kim jest Medusa oraz zbudowane przez niego KongoTV, które króluje obecnie na Twitchu

Medusa, a dokładniej Adrian Salamon, to polski YouTuber i streamer Twitch. Adrian zasłynął wiele lat temu dzięki transmisjom na YouTube oraz śmiesznym telefonom, w których udawał Janinę oraz Gabrysię. Streamer w 2019 roku wziął udział w gali FAME MMA 4.

Medusa – Twitch 

Adrian (znany także jako Ork czy Tygrys) próbował kilkukrotnie swoich sił na Twitchu. Największą popularność zdobył jednak na przełomie września i października 2022 roku, kiedy to rozpoczął streamy IRL z Warszawy, do której przeprowadził się wcześniej.

Twórca przeprowadził transmisje m.in. z Franiem, które cieszyły się zainteresowaniem wielu tysięcy widzów. Medusa wystartował wtedy z pomysłem na nazwanie swojej inicjatywy KongoTV. Do aktorek KongoTV należy m.in. Klaudia Sadownik (Team X) oraz Paulina Hornik (Natsu World). Adrian streamuje na Twitchu pod nickiem @meduska.

Medusa i Klaudia Sadownik na streamie. Fot.: Twitch

Medusa – powiedzenia

Adrian słynie z różnych powiedzeń. Streamer najczęściej używa takich sformułowań: “tygrysie”, “ale dzicz”, “ale kongo” i “niesamowite”. Powiedzenia te są swego rodzaju memem, który używany jest w różnym kontekście na różnych mediach społecznościowych. Jego mieszkanie nazwane zostało natomiast “Orc Fortress” czy też “Ork Fortress”.

Medusa – urodziny

Adrian Salamon urodził się 6 grudnia 1997 roku w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie).

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Nie żyje Dawid Ozdoba

Quebonafide wygrał sprawę sądową o Teen Kasię