w

MOBBYN powraca? Belmondo: “To fejk”

MOBBYN zapowiada powrót, a Belmondo pisze, że nie ma z tym nic wspólnego

Do ciekawej sytuacji doszło dziś w związku z działalnością MOBBYN, która zawieszona została w 2017 roku. Na fanpage grupy w godzinach popołudniowych pojawił się wpis, który wprost sugerował powrót popularnej grupy do rapu. Profil napisał: “OFICJALNY POWRÓT MOBBYN JUŻ NIEDŁUGO.”.

Jeden z fanów skomentował: “Jedyne szanowane Mobbyn było z Belmondziarzem i Oyche”
Na to MOBBYN odpowiedziało: “BĘDZIE WSZYSTKO”

Fot. Nikt Gorszy Każdy Lepszy (Facebook)

W ten sposób nadzieje fanów MOBBYN zostały szybko rozgrzane do granic możliwości, jednak pożar szybko ugasił Belmondo, który najpierw na swoim Instagramie odpowiedział jednemu z fanów, że “to fejk”, a później odniósł się do sprawy na insta story, gdzie napisał, że nie ma z tym nic wspólnego.

Działalność MOBBYN zostaje tym samym dalej zawieszona. Trudno stwierdzić czy doczekamy się kiedyś powrotu wspólnej działalności raperów, jednak dzisiejsza sytuacja pokazała, że na coś takiego czekają rzesze fanów.

Pierwsza legalna płyta duetu MOBBYN ukazała się 13 stycznia 2017 roku. Poniżej możecie przesłuchać jeden z najpopularniejszych kawałków, który znalazł się na albumie.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Przepis na przepyszne naleśniki OREO

Jay-Z sprzedał Tidala szefowi Twittera