w

Marcin Najman wyciągnął broń podczas awantury na konferencji

Dymy podczas konferencji MMA-VIP 2

MMA-VIP 2 zbliża się wielkimi krokami. Federacja Marcina Najmana robi dużo, żeby usłyszało o niej więcej osób. Na piątkowej konferencji prasowej przed 2 edycją MMA-VIP doszło do awantury pomiędzy Rolnikiem Zabijaczem, czyli Mateuszem Kisielem z programu “Rolnik Szuka Żony”, arenerem personalnym Adrianem Ciosem. W pewnym momencie Najman postanowił zareagować. Co zrobił?

Można było spodziewać się chyba wszystkiego, ale nie tego, że wyciągnie atrapę broni i strzeli w powietrze. Tak, to naprawdę się stało. Szkoda tylko, że całość wyglądała tak nieudolnie, że Marcin Najman broni szukał jeszcze przed starciem zawodników. No cóż, czego się nie robi dla zwiększenia sprzedaży PPV przed galą. Nagranie ze zdarzenia możecie obejrzeć poniżej.

Niektórych internautów bardzo dziwi, że takich działań podjął się Najman, który słynął z krytyki “sztucznych dymów” na FAME MMA. “Miało nie być patologii, rynsztoku, a jest gnój większy niż na Fame MMA” – czytamy m.in. w komentarzach.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Nowe albumy: OIO, Białas & White 2115, Night Lovell, MF Doom

GM2L oficjalnie zostało labelem!