w ,

Netflix wykupił dokument o życiu Kanye Westa

Dokument wykupiono za 30 milionów dolarów. Kiedy premiera?

Według najnowszych i aktualnych informacji, Netflix wykupił w ostatnim czasie prawa do dokumentu o życiu Kanye Westa. Materiał zakupiono za 30 milionów dolarów, a za jego realizację będą odpowiedzialni dwaj reżyserzy – Clarence Coodie Simmons oraz Chike Ozah, którzy niegdyś współpracowali z artystą przy takich klipach do takich utworów jak “Jesus Walks” czy “Through the Wire”

O sprawie poinformował Billboard, który zapowiedział, że dokument obejmie okres od lat 90, aż po kandydaturę na prezydenta USA w 2020. Wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z solidną produkcją, przedstawiającą życie Ye od A do Z.

Kanye West w oficjalnej produkcji Netflixa wziął udział także przy premierze programu Davida Lettermana, gdzie wystąpił jako gość odcinka i pokazał część swojego życia.

Nie będzie to także pierwszy dokument od Netflixa dotyczący znanego rapera. W 2019 roku swoją premierę miał materiał “Travis Scott: Look Mom I Can Fly” przedstawiający życie Travisa.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Taco Hemingway z miliardem odtworzeń na Spotify

Nowa oferta McDonald’s! Wege burger, Red Chikker, lody słony karmel i wiele więcej