w

Nie żyje Bezczel

Wiadomością o śmierci podzielili się współpracujący z Bezczelem raperzy

Przykra wiadomość z ostatniej chwili. Raper Bezczel nie żyje. Informację o jego śmierci przekazał chwilę temu na swoich mediach społecznościowych m.in. Kafar, Peja czy Książę Kapota.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KAPOTA (@ksiaze_kapota)

Na ten moment nie wiemy co było powodem śmierci Bezczela. W sieci przez pewien czas mogliśmy znaleźć informacje o tym, że artysta zmarł w wyniku potrącenia, jednak nie zostały one potwierdzone. Sprawę skomentował Step Records wydając osobne oświadczenie:

“Drodzy, na prośbę rodziny Michała „Bezczela” Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające się mediach w związku z jego śmiercią. Przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca. Straciliśmy nie tylko świetnego rapera, ale przede wszystkim dobrego, serdecznego kolegę z którym wszyscy mamy moc wspaniałych wspomnień. Prosimy o uszanowanie żałoby najbliższych zmarłego i nieszerzenie nieprawdziwych teorii związanych z jego odejściem.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KAFARDIX37 (@kafar_dixon37)

Bezczel miał 37 lat. Raper był członkiem białostockiego zespołu hip-hopowego Fabuła. Jako raper zadebiutował w 2005 roku, natomiast jego pierwsze wydawnictwo ukazało się rok później. Bezczel współpracował z czołowymi polskimi raperami. Ostatni solowy album pt. “8 bila” wydał w czerwcu 2018 roku.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Mercedes przedstawił G Klasę na prąd

Nitrozyniak zawalczy na FAME MMA!