w

Nowa oferta McDonald’s! Wege burger, Red Chikker, lody słony karmel i wiele więcej

Nowa oferta obowiązuje od 21 kwietnia 2021 roku

Jeszcze kilka tygodni mówiło się o planach wycofania kurczakburgera z oferty McDonald’s. Plotki okazały się prawdą, jednak użytkownicy szybko zareagowali i stworzyli akcję mającą na celu pozostawienie burgera w ofercie sieci. Najnowsze wiadomości mówią o tym, że kurczakburger pozostanie w ofercie, jednak pod nową nazwą – Red Chikker. Nowa oferta McDonald’s zacznie obowiązywać 21 kwietnia 2021 roku. Co jeszcze nowego się w niej pojawi?

Oprócz Red Chikkera w ofercie McDonald’s pojawi się wyczekiwany wege burger. Veggie Burger (nowy wege burger McDonalds) to burger z warzywnym kotletem składający się z marchewki, groszku i brokuła, serem cheddar, pomidorem, sałatą i sosem kanapkowym.

Fot.: WujekRada (Facebook)

Oprócz Red Chikkera i Wege Burgera w McDonald’s pojawi się także WieśMac z Serem Wędzonym (ma różnić się od klasycznego WieśMaca dodatkiem sosu ostrego musztardowowo-chrzanowego, bekonem oraz serem wędzonym), a także nowe Stripsy. Pojawi się także nowa oferta Wrapów oraz deserów.

Wśród nich wyczekiwany powrót lodów o smaku słonego karmelu oraz desery malinowe. Są to m.in. lody z polewą malinową, McFlurry z polewą malinową i białą czekoladą, shake o smaku malinowym, czy  ciastko malinowe.

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Netflix wykupił dokument o życiu Kanye Westa

DMX nie żyje