w

Nowe album: Bryson Tiller, Karwan, Da Vosk Docta

Nowe single: Pop Smoke, Post Malone, Kaz Bałagane, Denzel Curry, GZUZ

Kolejny tydzień przyniósł nam wiele rapowych premier, których zwieńczenie tradycyjnie nastąpiło w piątek. W tym tygodniu mamy dla was kilka nowych albumów i naprawdę dużo świeżych singli. Wśród nich takie ksywki jak Pop Smoke, Post Malone, Denzel Curry czy GZUZ, natomiast z polskiej sceny m.in. nowy Kaz Bałagane, Trillpem czy QRY. Jesteście gotowi? No to lecimy z tematem.

Wczoraj do sieci trafiła wersja deluxe albumu “Anniversary” autorstwa Brysona Tillera, który oryginalnie zotał wydany w 2020 roku. Nowa wersja krążka zawiera 5 nowych utworów w tym jedną z featem Big Seana – “Still Yours”. Jest to na pewno ciekawa pozycja, która zadowoli fanów artysty, który już zaczął pracę nad kolejnym pełnoprawnym albumem.

Ten tydzień nie był szczególnie interesujący jeśli chodzi o premiery nowych albumów za granicą. Inaczej ma się sprawa na naszej rodzimej scenie. Koniecznie sprawdźcie nowy album legendy podziemia – Karwana. Raper podzielił się z nami 17 nowymi utworami. Wśród nich featy takich arystów jak Jan-Rapowanie, Rolex, TUZZA Globale, Koldi czy Szpaku.

Kolejną ciekawą propozycją jest wyczekiwany album polskiego producenta muzycznego – Da Vosk Docta, który zaprosił innych artystów do pracy nad płytą. Na “Opal Black” znajdziemy utwory z takimi raperami jak Siles, Bonson, Zeamsone, Kukon, Be vis czy Gverilla.

Teraz czas na single. Bez dwóch zdań najgłośniejszym z nich jest pośmiertnie wydany utwór Pop Smoke’a pt. “AP”. Kawałek zapowiada film “Boogie” z udziałem rapera, który zadebiutował z nim w roli aktora.

Oprócz tego w tym tygodniu otrzymaliśmy single od takich raperów jak Post Malone, Kaz Bałagane, Denzel Curry, GZUZ, QRY, Trillpem. Wszystkie z wymienionych utworów przesłuchacie poniżej.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Rusza 8. edycja Młodych Wilków Popkillera!

Błąd cenowy w LIDLU! Masło orzechowe oraz miód za 1.29 i 1.59 zł