w

Nowe albumy: Drake, Denzel Curry, Lil Durk, YG

Nowe single: Lil Durk, OIO, Kartky, AJ Tracey, Malik Montana ft. Tovaritch

Mamy weekend, a to tylko oznacza podsumowanie rapowych premier ubiegłego tygodnia. Choć w naszej rodzimej scenie rapu nie było ich dużo, wiele działo się za granicą. Nowymi albumami podzielił się m.in. Denzel Curry czy YG, a swoją epkę z trzema nowymi singlami wydał Drake. Do tego mamy wiele nowych piosenek, w tym m.in. nowości od Lil Durka, OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi), Kartky’ego, AJ Tracey czy Malika Montany na feacie z Tovaritchem.

Zacznijmy od najgłośniejszej premiery tego tygodnia. Dość niespodziewanie nową muzyką podzielił się Drake. Raper z Toronto wydał „Scary Hours 2”. Minialbum składa się z trzech utworów – otwierającego “What’s Next”, “Wants and Needs” z Lil Baby oraz “Lemon Pepper Freestyle” z Rickiem Rossem na feacie. Nowe wydawnictwo artysty jest kontynuacją EP’ki “Scary Hours” z 2018 roku. Wtedy na minialbumie z na której znalazł się m.in. hitowy utwór “God’s Plan”.

W tym tygodniu nie możemy pominąć także projektu Denzel Curry’ego. Raper podzielił się nowym projektem współtworzonym z Kenny Beatsem. UNLOCKED 1.5 to krażęk zawierający osiem numerów, które zostaly zremixowane na podstawie wydanego w lutym albumu “UNLOCKED”.

Czas na kolejną EPkę wydaną w tym tygodniu. Ciekawą propozycją jest to co przygotowała dla nas kolaboracja trzech artystów: YG, Day Sulan i D3 Unveil czyli EP “Gang Affiliated”. Minialbum zawiera 7 utworów, które z pewnością są warte przesłuchania.

Nie możemy także pominąć wpsółpracy Lil Durka i OTF, którzy wydali zawierającą 23 utory składankę “Loyal Bros”

Jeśli albumy w tym tygodniu nie zaspokoiły waszych potrzeb, z pewnością zrobią to premierowe single. Tych było w tym tygodniu wiele. Mamy w końcu pierwszy singiel kolaboracji polskich raperów – OIO, o których więcej pisaliśmy tutaj, nowy singiel Kartky’ego, AJ Tracey’a czy głośna współpraca Malik Montana z Tovaritchem. Nie zabrało także singla od Grubego Mielzky’ego zapowiadającego jego nową płytę. Na feacie utworu wystąpił sam Słoń. Wszystkie utwory, o których piszemy, przesłuchacie poniżej:

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

FAME MMA 9 [RELACJA NA ŻYWO]

Widzowie FAME MMA wściekli na błędy transmisji