w

Nowe albumy: Frosti, Skinnyfromthe9, Lil Migo

Nowe single: Wac Toja, Belmondo, CatchUp ft. Gedz, Trill Pem, Sentino

Ten tydzień nie rozpieścił nas pod względem muzycznych premier, szczególnie jeśli chodzi o nowości zza granicy. Mamy jednak dla was zestawienie kilku nowych albumów oraz singli. Wśród nich płyta Frostiego, Skinnyfromthe9 oraz Lil Migo, a także spora dawka singli, głównie z polskiego podwórka. W tym tygodniu pojawiły się nowe utwory od Wac Toja, Belmobdo, CatchUp na feacie z Gedzem, Trill Pema czy Sentino.

Zacznijmy od nowego albumu Frostiego – “Albert Trapstein”. Nowy krążek to 10 nowych utworów rapera, w tym featy z takimi ksywkami jak Young Igi, Kaz Bałagane czy Kizo.

Zajrzymy teraz za granicę. Niestety ten tydzień nie zaskoczył nas żadnymi głośnymi premierami. Z ciekawych premier mamy za to “Love me now” od Skinnyfromthe9 oraz album “KING OF THE TRAP” od Lil Migo, na którym pojawiło się aż 15 utworów, w tym feat z Rich The Kidem, Yo Gotti czy Fresco Trey’em.

Przechodząc do singli pod tym względem ratuje nas nasza rodzima scena. W tym tygodniu do sieci trafiły nowe single od takich raperów jak Wac Toja, Belmondo, CatchUp ft. Gedz, Trill Pem czy Sentino. Wszystkie z nich przesłuchacie poniżej:

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

FAME MMA 10 przesunięte!

Janusz Walczuk oficjalnie zawodnikiem SBM Label