w

Nowe albumy: Gedz, Joey Trap, Benny the Butcher

Nowe single: OIO, PRO8L3M, JAE5 ft. Skepta, Deys, Donguralesko, Ufo361, Pawbeats ft. Qry, Hania Sztachańska

Miniony tydzień to wysyp rapowych singli – zarówno z polskiej sceny, jaki tej zagranicznej. Nie doczekaliśmy się jednak głośnych premier nowych albumów, jednak na to przyjdzie jeszcze w tym miesiącu czas. W dzisiejszym zestawieniu mamy dla was propozycje trzech albumów – cyfrową premierę dodatkowego CD Gedza oraz nowe albumy zza oceanu – od Joey Trap oraz Benny the Butcher. Wśród nowych singli w ubiegłym tygodniu pojawiły się takie ksywki jak OIO, PRO8L3M, JAE5 ft. Skepta, Deys, Donguralesko, Ufo361 czy Pawbeats ft. Qry, Hania Sztachańska.

Zacznijmy jednak od premiery dodatkowej CD od Gedza. Płyta, która dodawana była do wersji Deluxe Bohemy, trafiła w tym tygodniu na platformy streamingowe. W jej skład wchodzą instrumentalne wersje utworów z albumu „Bohema” czy Multiremix Pack utworu ,„Kosmita”.

Swój album w tym tygodniu wydał Joey Trap. Wydaje się, że złote czasy 22-letniego rapera z Nowego Jorku już minęły i choć po ostatniej przerwie nie zdobywa już takiej popularności, z pewnością warto zapoznać się z jego najnowszym materiałem.

Nie moglibyśmy ominąć także nowego wydania Benny the Butchera. Raper podzielił się z nami sequelem he Plugs I Met EPw kolaboracji z Harrym Fraudem – The Plugs I Met 2.

Czas przejść do nowych singli, które pojawiły się w tym tygodniu. W tej kwestii nie mamy powodów do narzekań, bo pojawiło się ich bardzo dużo. Mamy m.in. drugi singiel od kolaboracji OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi), kolejny singiel promujący nadchodzący album PRO8L3MU, singiel od JAE5 ze Skeptą na feacie, nowy singiel Deysa, mocną piosenkę na bieżące tematy od Donguralesko, singiel zza naszej zachodniej granicy od Ufo361, a także emocjonalny utwór od Pawbeatsa z Qrymi  Hanią Sztachańską na feacie. Wszystkie z wymienionych utworów przesłuchacie poniżej.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Tak prezentuje się nowa kolaboracja Bape z New Balance

Tede z drillowym kawałkiem. Raper wydał właśnie pół płyty i zapowiada preorder albumu